ga naar startpagina

Contact

Stichting Thuis Op Straat Rotterdam is het aanspreekpunt voor algemene informatie over Thuis Op Straat (TOS) ook voor nieuwe praktijken en projecten. Voor informatie over de Rotterdamse gebieden of speciale projecten graag rechtstreeks contact opnemen met de desbetreffende TOS-baas of projectleider.

Stichting Thuis Op Straat Rotterdam
Huis van de Wijk Het Middelpunt, Slinge 250, 3085 EX Rotterdam
T 0104103035
info@thuisopstraat.nl
Twitter: @thuisopstraatnl

Directie / Raad van Bestuur
Peter Steenbergen (directeur/voorzitter Raad van Bestuur)
peter.steenbergen@thuisopstraat.nl

T 0653714353
Jan Markerink (directeur/ lid Raad van Bestuur)
jan.markerink@thuisopstraat.nl
T 0104103035

Rotterdam

Centrum
Huis van de Wijk Nieuwe Gaffel, Gaffelstraat 63b, 3014 RC Rotterdam
Opper TOS-baas: Marcel de Jong marcel.dejong@thuisopstraat.nl
T 0610917655
Contactpersoon: Deef Kuiper deef.kuiper@thuisopstraat.nl
T 06 28777704

Charlois
Huis van de Wijk Het Middelpunt, Slinge 250, 3085 EX Rotterdam

Charlois Noord (Oud Charlois, Carnisse en Wielewaal)
Katendrechtse Lagedijk 468a, 3082 GH Rotterdam
T 0104290233
TOS-baas: Latif Ozil Latif.ozil@thuisopstraat.nl
T 0623809917
facebook

Charlois Zuid (Pendrecht, Zuidwijk en Heijplaat)
Vaerhorst 20a, 3085 HT Rotterdam
T 0102937092
TOS-baas: Marouane Sahraoui marouane.sahraoui@thuisopstraat.nl
T 0612900178
facebook

Zuiderpark (Sportplaza & Zuiderpark AvonturenPoint)
Oldegaarde 21, Postbus 54017, 3008 JA Rotterdam
T 0102238714
TOS-baas: Jhonatan Fecunda jhonatan.fecunda@thuisopstraat.nl
T 0622374218
Website: Sportplazazuiderpark
facebook
Website: Zapzuiderpark
facebook

Charlois Tarwewijk
Millinxstraat 69 3081 PE Rotterdam
TOS-baas: Mohammed Mounir mohammed.mounir@thuisopstraat.nl
T 06 58878368

Delfshaven
Lloyd Multiplein, Schiehaven 68 Rotterdam
Opper TOS-baas: Marcel de Jong marcel.dejong@thuisopstraat.nl
T 0610917655 
facebook

Delfshaven Zuid
TOS-baas: Nezha Hombri nezha.hombri@thuisopstraat.nl
Rösener Manzstraat 80
3026 TV Rotterdam
T 0643162267

Delfshaven West
TOS-baas: Marvin van Zuuren marvin.vanzuuren@thuisopstraat.nl
Spartastraat 1
3027 ER Rotterdam
T 0681465001

Delfshaven Oost
TOS-baas: Jolanda Scholten jolanda.scholten@thuisopstraat.nl
Tidemanstraat 80
3022 SM Rotterdam
T 0641543425

Hillegersberg-Schiebroek
Huiskamer van de Wijk Wijkie, Teldersweg 287, 3052 TJ Rotterdam
TOS-baas: Patricia van Veen patricia.vanveen@thuisopstraat.nl
T 0630127024
Contactpersonen: Jesse van Dijk jesse.vandijk@thuisopstraat.nl
T 0683212603
Freddy Dos Santos freddy.dossantos@thuisopstraat.nl
T 0682144507
facebook

Kralingen-Crooswijk
Huis van de Wijk Berkelplein, Ommoordsestraat 12, 3061 LL Rotterdam
TOS-baas: Atilla Nazligul atilla.nazligul@thuisopstraat.nl
T 0681870996
Contactpersonen: Jurgen van Halen jurgen.vanhalen@thuisopstraat.nl
T 0614809341
Maritza Lopes Duarte Amarante maritza.lopesda@thuisopstraat.nl
T 0630464299
facebook

Noord
Huis van de Wijk Propeller, Jacob Loisstraat 18, 3033 RD Rotterdam
TOS-baas: Atilla Nazligul atilla.nazligul@thuisopstraat.nl
T 0681870996
Contactpersoon: Darya de Klepper darya.deklepper@thuisopstraat.nl
T 0620194943

JongerenBijdrageRegeling (JBR)
Slinge 250, 3085 EX Rotterdam
T 010 4103035
jbr@thuisopstraat.nl
Projectleider: Jason Loanjoe
Aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag
Website: JongerenBijdrageRegeling
facebook
Twitter @JBRotterdam